Скільки ракет залишилося у Росії – Ігнат запевнив, що зараз російська армія має менше одиниць, ніж було у минулому році

Ігнат: У Росії немає того запасу ракет, який був у 2022 році

© Повітряні сили ЗСУ/Telegram Водночас у Повітряних силах констатували, що РФ продовжує отримувати комплектуючі для ракет.

Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, що зараз у російської армії “у рази менше” ракет, ніж було у 2022 році, хоча виробництво нових триває. Про це він розповів в ефірі телемарафону.

“Треба уточнити, що ракет менше станом на осінь 2023-го року в рази ніж було станом на 2022 рік. Але виробництво ракет продовжується, вони їх виготовляють, західні комплектуючі там є. І в ракетах, і в “Шахедах”… і західні ЗМІ теж на цьому наголошують, що як би не працювали санкції, все одно Росія продовжує отримувати комплектуючі для ракет”, – зазначив Ігнат.

Раніше видання New York Times писало, що за словами американських, європейських та українських посадовців, Росії вдалося обійти санкції й експортний контроль, запроваджені Заходом, і розширити своє виробництво ракет, яке тепер перевищує довоєнний рівень. Це може означати, що у найближчі місяці Україна зіштовхнеться з посиленням російських обстрілів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *