Скільки проросійських чеченців воює проти України – новини України

У британській розвідці розповіли, скільки

© Кавказ. Реалии У Чечні також проводять навчання російських військовослужбовців.

У британській розвідці повідомили, що на фронті у проросійських чеченських підрозділах нині несуть службу близько дев’яти тисяч осіб.

“Чеченські підрозділи, зазнавши на початку повномасштабного вторгнення в Україну перших важких втрат, були здебільшого переведені для проведення операцій з охорони тилових районів, їх почали називати “військами TikTok” за публікації “військових успіхів” у соцмережах”, – інформує Міністерство оборони Великої Британії у соцмережі Х.

У травні минулого року після виведення приватної військової компанії РФ  “Вагнера” з лінії фронту, проросійські чеченські підрозділи повернули на передову.

Зазначається, що чеченські спецпідрозділи, ймовірно, вестимуть основну частину бойових дій на фронті, а основна частина чеченських військ продовжить охороняти тил.

Чечня також забезпечує підготувку російських військових на своїй території. У 2022 року університет спецпризначенців у Гудермесі навчав  близько 42 тисячі військових армії РФ. Однак, там триває навчання не більше 10 днів, що ставить під сумнів його ефективність.

Главу  парламенту Чечні Магомеда Даудова, який відправляв на війну проти України штурмові загони кадирівців, заочно судитимуть.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *