Ситуації на авдіївському напрямку – росіяни захопили Архангельське : карта

Росіяни захопили Архангельське – в ISW кажуть, що ЗСУ розмінюють простір на час: карта

© Getty Images В очікуванні американської допомоги українські війська наразі змушені відступати.

Вчора, 4 травня, на авдіївському напрямку росіяни захопили ще один населений пункт на правому фланзі свого очеретинського виступу. Про це повідомив український інформаційний ресурс DeepState.

«Ворог окупував Архангельське, піднявши свою ганчірку у багатоквартирній забудові» – написали того дня о 21.45 дослідники, проілюструвавши повідомлення супутниковим знімком з емоційними написами.

Архангельське04.05.24.jpg (164 KB)

Архангельське04.05.24.jpg (164 KB)

Вже сьогодні, 5 травня, близько першої години ночі, оновлюючи свої інтерактивні карти, DeepState зафіксував просування росіян відразу на кількох ділянках авдіївського напрямку. Тут кажуть, що загарбники не лише окупували Архангельське, але й вийшли на адміністративні межі Очеретиного та просунулися біля Новопокровського, Уманського та Первомайського.

авдіївський напрямок 04.05.24.jpg (107 KB)

авдіївський напрямок 04.05.24.jpg (107 KB)

Значне тактичне просування росіян на північний захід від Авдіївки поблизу Архангельського зауважив у черговому своєму звіті і Американський Інститут вивчення війни ISW.

ISW вважає, що захоплення Росією Архангельського свідчить і про те, що російські сили, ймовірно, повністю контролюють Керамік і Новокалинове (обидва на південний схід від Архангельського).

Дослідники припускають, що ЗСУ вирішили поміняти простір на час, оскільки вони чекають на прибуття масштабної допомоги від США вже найближчими тижнями.

Тож рішення про відступ ISW вважає адекватним як для сил з недостатніми ресурсами, які ризикують опинитися в оточенні.

Раніше повідомлялося, що російський наступ на Донеччині почав пригальмовувати, але не настільки, щоб можна було говорити про стабілізацію фронту.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *