Ситуація в районі Часового Яру 25 квітня — у ЗСУ заявили про велику кількість БпЛА — новини Україна

Такої щільності застосування дронів, як на бахмутському напрямку зараз, ще не було — військовий

© Getty Images Він розповів, що захисники вишукують нові способи, як заховатися від БпЛА. Наприклад, можна втекти на мотоциклі. 

Військовий та політолог Кирило Сазонов розповів про ситуацію в районі Часового Яру, наголошуючи, що російські окупанти знищують та випалюють місто з допомогою фосфору. Під час ефіру на каналі “Еспресо” він додав, що протягом останніх трьох тижнів окупанти лізуть туди, аби зробити з Часового Яру те ж саме, що вони вже зробили з Авдіївкою, Бахмутом, Соледаром, Маріуполем. 

“Деякі хлопці кажуть, що відчувають, що Росія вже працює на рівні максимуму своїх можливостей. Відчувається, що в них уже теж не вистачає боєприпасів”, — поділився експерт думками військових. 

На цій ділянці фронту росіяни використовують також авіацію, артилерію та багато безпілотників. Він зізнався, що ще ніде не бачив такої щільності застосування БпЛА обома сторонами, як зараз на бахмутському напрямку. 

“Хтось тримає позицію, а в цей час працює артилерія й дрони. Ворог уже пересувається по одному, тому що розуміє, що більш як дві-три людини — це вже мішень, — розповів Сазонов. — Ми так само, і вже засвоюємо якісь нові засоби пересування. І ворог, і ми починаємо пересуватися на мотоциклах. Таким чином від FPV-дрона можна сховатися. Дрон втрачає людину, заплутавшись на деревах”. 

Нагадаємо, в одному з матеріалів Washington Post сказано, що дрони у небі України фактично паралізували лінію фронту — українські та російські військові більше не можуть пересуватися по полю бою, залишаючись непоміченими. Іноді в одній зоні може бути близько сотні дронів, але визначити, чиї вони, практично неможливо, розповідають журналісти. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *