Ситуація в Красногорівці 9 травня — у ЗСУ розповіли про становище росіян, які прорвалися у місто, карта — новини Україна

Росіяни, яких поки не ліквідували на території вогнетривкого заводу у Красногорівці, у дуже важкому становищі — речник військ (карта)

© Генеральний штаб ЗСУ Захисники відрізали їх логістичні шляхи, вони повністю контролюють дорогу та підходи до заводу. 

Учора речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин розповів, що російські окупанти прорвалися у Красногорівку у Донецькій області, але ЗСУ вдалося заблокувати ворожі сили на території заводу. Вже сьогодні у коментарі Liga.net він зауважив, що окупанти продовжують з допомогою поодиноких груп штурмувати східні околиці міста на бронетехніці. 

“Час від часу ворог поодинокими групами намагається штурмувати східні околиці Красногорівки на бронетехніці. Наші захисники вогнем артилерії та мінометів знищують усі спроби і намагання ворога зайти у місто“, — розповів сьогодні Волошин, додавши, що захисники ліквідували частину окупантів, яким учора вдалося прорватися до вогнетривкого заводу.

Ті, хто залишився там, знаходяться у дуже складному становищі, констатує військовий. Воїни України відрізали їм логістичні шляхи, взяли під контроль всю дорогу і підходи до заводу. Зараз вони стримують просування противника вглиб міста, ситуація під контролем.

DeepStateMAP

Нагадаємо, співзасновник і аналітик платформи DeepState Роман Погорілий розповів, що Красногорівка у Донецькій області — це флангове місто для російських сил, які наступають у районі Георгіївки та Курахового. Для ЗСУ воно є надзвичайно важливим з погляду логістики. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *