Ситуація на Куп’янському напрямку – Синєгубов заявив, що росіяни готують новий ударний кулак

Синєгубов: На Куп’янському напрямку ворог формує ударний кулак, щоб активізувати чергові штурмові дії

© Олег Синєгубов/Telegram Водночас обстріли цивільної інфраструктури в регіоні не припиняються: росіяни б’ють по житлових будинках, по сільськогосподарських підприємствах.

Очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов заявив, що російські військові на Куп’янському напрямку планують активізувати штурмові дії і формують для цього “ударний кулак”. Про це він розповів в ефірі телемарафону.

“Ситуація на Куп’янському напрямку залишається складною. Ворог там формує певний ударний кулак, щоб активізувати чергові штурмові дії. Однак ця їхня, так би мовити, діяльність проводиться постійно, вже декілька місяців. Після того, як отримують ураження від наших військових живої сили, техніки, озброєння, вони вимушені відходити на поновлення”, – зазначив глава Харківської ОВА

Водночас Синєгубов додав, що обстріли цивільної інфраструктури в регіоні не припиняються: росіяни б’ють по житлових будинках, по сільськогосподарських підприємствах.

Нагадаємо, Росія перекинула в Україну частини нової 25-ї загальновійськової армії Росії. Як зазначають у Міністерстві оборони Великої Британії, формування, ймовірно, зосереджене в Луганській області. Набір до 25-ї армійської авіаційної бригади оголосили ще в серпні 2023 року. Тоді стверджувалося, що вона буде розгорнута в Україні лише з грудня 2023 року.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *