Ситуація на фронті – ЗСУ продовжують тримати оборону на сході та наступати на півдні країни

ЗСУ ведуть наступ на мелітопольському напрямку, а на херсонському утримують позиції на лівому березі Дніпра – Генштаб

Українські війська продовжують тримати оборону на сході та наступати на півдні країни.

Генеральний штаб ЗСУ повідомив на своїй сторінці у Facebook, що 8 вересня на усіх ділянках фронту відбулося понад 30 бойових зіткнень.

Сили оборони України продовжують тримати оборону на сході та наступати на півдні країни, знищують ворога та крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території. Протягом минулої доби відбулося понад 30 бойових зіткнення.

В районі відповідальності Оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) “Хортиця” на куп’янському, лиманському та бахмутському напрямках росіяни не полишають спроб прорвати оборону ЗСУ в районах Синьківки, Новоєгорівки, Оріхово-Василівки та південно-східніше Діброви, а також повернути під свій контроль позиції в районах Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки. Щоб поповнити безповоротні втрати ворог продовжує перекидати на ці напрямки резерви, комплектує штурмові групи переважно за рахунок ув’язнених. Таким чином Кремль продовжує позбавлятися від небажаних верств свого суспільства.

В районі відповідальності ОСУВ “Таврія” на авдіївському, мар’їнському та шахтарському напрямках Сили оборони мають ініціативу, продовжують тиснути на ворога, проводять штурмові дії і метр за метром відвойовують нашу землю. Українські захисники успішно тримають оборону біля Авдіївки та Мар’їнки, де протягом доби ворог здійснив понад 10 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій. Крім того, всі атаки ворога в районах Новокалинового, Красногорівки та Пречистівки Донецької області завершилися для окупантів лише значними втратами як у живій силі, так і в техніці.

На мелітопольському напрямку Сили оборони продовжують наступальну операцію, завдають окупаційним військам значних втрат в живій силі та техніці, змушують ворога відходити із займаних позицій. У свою чергу, росіяни перекидають на цей напрямок найбільш боєздатні частини зі складу повітряно-десантних військ та намагається відновити втрачені позиції. Так, Сили оборони в районі Роботиного Запорізької області відбили більше десятка таких спроб.

На херсонському напрямку наші захисники продовжують утримувати захоплені позиції на лівому березі Дніпра, вести контрбатарейну боротьбу, знищувати склади боєприпасів та успішно бити по тилах агресора.

На сіверському та слобожанському напрямках росіяни тримають угруповання військ, щоб прикривати свій державний кордон. Водночас тут вони проводять активну диверсійну діяльність у прикордонних районах, щоб не допустити перекидання наших військ на загрозливі напрямки.

Раніше Голова Генерального штабу Сил оборони Естонії полковник Ееро Ребо висловив пеерконання, що для успіху контрнаступу ЗСУ на півдні країни потрібно залучити додаткові сили. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *