Ситуація на фронті – росіяни намагаються завдати Україні якомога більше шкоди, доки вона не отримала військову допомогу від США

Як російські війська реагують на повідомлення про американську допомогу Україні – ISW

© Facebook/Генштаб ЗСУ Загарбники намагаються по повній використати вікно можливостей, доки воно не зачинилося.

Росіяни у найближчі тижні активізують свої наступальні операції та повітряні удари, щоб завдати Україні якомога більше шкоди, доки вона не отримала військову допомогу від США, по якій Палата представників США вже ухвалила позитивне рішення. Таким припущенням Американський Інститут вивчення війни ISW поділився у черговому своєму звіті.  

ISW каже про вікно можливостей для росіян, яке от-от може зачинитися, що ті цілком усвідомлюють.

Російські війська продовжували, а в деяких районах посилили поточні наступальні операції, використовуючи аномально посушливі умови цьогорічної весни та все ще наявну нестачу боєприпасів у ЗСУ.

Російські війська можуть сподіватися, що тривалі та, можливо, посилені повітряні удари зможуть зруйнувати українську енергетичну мережу та змусять Україну боротися з гуманітарною кризою на тлі її поточних оборонних операцій. Російські війська також можуть змінити свій набір цілей та завдати ударів по українській транспортній інфраструктурі, щоб обмежити здатність України ефективно розподіляти живу силу та техніку на критичних ділянках фронту.

Найближчими тижнями росіяни, ймовірно, посилять й удари плануючими бомбами вздовж лінії фронту в надії завдати якнайбільшої шкоди українським оборонним позиціям до того, як отримані Україною засоби ППО зроблять польоти російської авіації значно небезпечнішими.

Раніше російські інформаційні ресурси повідомили про те, що вчора, 20 квітня, російські війська захопили село Новомихайлівку Донецької області.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *