Ситуація на фронті – росіяни намагаються стримати контрнаступ ЗСУ та повернути втрачені позиції

На запорізькому напрямку росіяни спробували повернути втрачені позиції – чи вдалося

Росіяни наступають на чотирьох напрямках, ЗСУ – на двох.

Росіяни як і раніше зосереджують основні зусилля на куп’янському, лиманському, бахмутському, авдіївському та мар’їнському напрямках. Генеральний штаб ЗСУ повідомив на своїй сторінці у Facebook, що протягом минулої доби тут відбулось 32 бойових зіткнення.

На куп’янському напрямку наші воїни стійко тримають оборону. Ворог так і не зміг просунутися південно-західніше Масютівки, що на Харківщині.

На мар’їнському напрямку Сили оборони успішно продовжують стримувати наступ російських військ в районах Новомихайлівки та Мар’їнки Донецької області.

На бахмутському напрямку, під щільним вогнем артилерії росіян, наші захисники успішно відбили ворожі атаки на південно-західній околиці Кліщіївки.

На авдіївському напрямку, під щільним вогнем авіації та артилерії противника, наші захисники успішно відбили атаки російських військ в районі Невельського.

На запорізькому та херсонському напрямках ворог продовжує вести оборонні дії. Основні зусилля тут він зосереджує на тому, щоб не допустити просування наших військ. Крім того він спробував повернути втрачені позиції у районі північніше Приютного Запорізької області. Це йому не вдалося.

Водночас Сили оборони України продовжують вести наступальну операцію на мелітопольському та бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження артилерією по виявлених цілях противника, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

Related video

Раніше командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський зауважив, що нині російські війська мають перевагу, але наша армія просувається щодня.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *