Ситуація на фронті – Росіяни мають обмежений прогрес на полі бою

Очільник військового комітету НАТО: Росіяни домоглися прогресу на полі бою, але він все ще дуже обмежений і не є стратегічним

© скриншот видео За його словами, відсутність підтримки Заходу дійсно мала наслідки на українському фронті.

Голова Військового комітету НАТО Роб Бауер заявив, що російські війська на фронті не досягли стратегічного прогресу і мають обмежене просування. Про це повідомляє VRT Canvas.

“Для України ще не пізно. Росіяни досягли прогресу, але досить обмеженого і все ще не стратегічного”, – зазначив Бауер.

За його словами, відсутність підтримки Заходу дійсно мала наслідки на українському фронті.

“Найголовніше, що ми продовжуємо відправляти допомогу. І чим довше триває війна, тим складніше стає. Багато країн уже 2 роки постачають зброю і боєприпаси з власних запасів, але вони не нескінченні”, – наголосив адмірал.

“Ми можемо зробити дві речі: ще глибше вивчити наші власні поставки і ще сильніше змусити оборонну промисловість виробляти набагато більше і швидше”, – додав він.

Бауер зауважив, що ймовірно, знадобиться щонайменше рік, щоб дійсно домогтися збільшення виробництва на заході.  

“Нам доведеться подолати цей період, щоб Україна могла підготуватися до наступного контрнаступу. Але це буде непросто, адже на окупованій частині України перебуває 450 тисяч росіян”, – резюмував військовий.

Раніше повідомлялося, що вашингтонський саміт НАТО відбудеться з 9 по 11 липня під головуванням генерального секретаря Північноатлантичного Альянсу Єнса Столтенберга. Вказано, що святкування 75-ої річниці створення Альянсу заплановане на другу половину дня 9 липня. Офіційні заходи розпочнуться вже зранку 10 липня. Останні пресконференції мають відбутися у другій половині дня 11 липня.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *