Ситуація біля Кліщівки – ЗСУ взяли під контроль трасу, але РФ досі утримує залізницю

Передислокація російських військ на південь послабила оборону окупантів біля Бахмута - британська розвідка

© DeepStateMAP Однак Росія досі утримує залізницю поблизу Кліщівки. 

Нещодавня передислокація російських повітряно-десантних військ із Бахмута до Запоріжжя на півдні України, ймовірно, послабили російську оборону Росії навколо Бахмута, зазначає Міністерство оборони Великої Британії. 

Так, з 15 вересня 2023 року Збройні Сили України взяли під контроль села Кліщівка та Андріївка, що приблизно 8 км на південь від міста Бахмут Донецької області.

“Цей тактичний успіх наблизив українські сили до дороги Т 05-13 одного з основних шляхів постачання до Бахмута з півдня. Проте Росія продовжує утримувати залізничну лінію, яка проходить вздовж насипом між Кліщівкою та дорогою Т 05-13, створюючи перешкоду, яку легко обороняти”, – вказують аналітики.

Раніше командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський 18 вересня заявив, що Кліщіївка (7 км на південний захід від Бахмута) та Андріївка (10 км на південний захід від Бахмута) є важливими елементами російської оборонної лінії Бахмут-Горлівка, яку українські війська прорвали.

Своєю чергою речник Східної групи військ капітан Ілля Євлаш заявив, що звільнення  Кліщіївки дозволить українським силам контролювати російські наземні лінії зв’язку (GLOCs), які постачають російське угруповання сил у районі Бахмута — ймовірно, маючи на увазі здатність українських військ встановити управління вогнем на трасі Т0513 Бахмут-Горлівка.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *