Росіяни перекидають техніку у Криму — Дмитро Плетенчук прокоментував дії ворога — новини Україна

У ЗСУ розповіли, про що може свідчити активізація росіян у Криму

© Плетенчук Дмитро/facebook За словами Плетенчука, наразі рано робити висновок щодо того, що РФ посилює цей напрямок. 

Спікер ОК “Південь” Дмитро Плетенчук розповів, що жодних ознак формування наступальних угруповань у тимчасово анексованому Криму немає, як і раптових змін у стані, розташуванні та чисельності військового угруповання РФ, яке вже перебуває там. Під час телемарафону він наголосив, що рано робити висновки щодо перекидання танків і бронетехніки на півострів кілька тижнів тому та можливої готовності окупаційних сил до руху. 

На думку Плетенчука, такі дії можуть свідчити і про посилення РФ на цьому напрямку, і про ротаційні заходи. Також не слід забувати, що для ворога окуповані території — це насамперед плацдарм для обстрілів України. 

“Кожен підрозділ, відповідно, прибуває і відбуває зі своєю технікою. Наразі ознак формування наступальних угруповань або різких змін у стані, положенні та кількості сил нашого ворога не спостерігається, — розповів Плетенчук. — Так, рух є постійно. Але робити висновки щодо того, що вони якось посилюють саме цей напрямок, поки, напевно, зарано”. 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський припустив, що деокупувати Крим може виявитися простіше, ніж Донбас, наголошуючи, що йдеться в тому числі й про ментальне повернення громадян в Україну. Тож він припускає, що може статися так, що території повернути вдасться швидше, ніж людей, хоча і там, і там є ті, хто чекає на звільнення. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *