Рекрутингові центри в Україні — Олександр Павлюк розповів про наміри Сухопутних військ — новини Україна

У Сухопутних військах створять рекрутинговий центр. Пріоритет — польоти на дронах

© Міноборони України За словами Павлюка, майбутні захисники, які відповідатимуть певним критеріям, матимуть можливість обрати підрозділ для служби. 

У ЗСУ мають намір створити рекрутинговий центр з укомплектування військових частин та підрозділів Сухопутних військ, розповів командувач Олександр Павлюк. На своєму Tg-каналі він наголосив, що кожен кандидат, який буде відповідати необхідним критеріям, зможе обрати собі підрозділ для служби. 

Усі рекрутери пройдуть базову військову підготовку у спеціально навчених батальйонах. Також буде фахова підготовка на базі окремого центру та під керівництвом фахівців з бойовим досвідом.

“Враховуючи те, що нині безпілотні технології вирішують низку складних та важливих бойових завдань на полі бою, першочергово основним завданням центру визначено відбір та комплектування підрозділів безпілотних систем Сухопутних військ вмотивованими кандидатами з необхідними якостями для подальшого навчання та здобуття військово-облікової спеціальності в напрямку безпілотних систем”, — пише генерал. 

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 0 800 301 314.

Раніше у Міноборони розповідали, що у першому півріччі поточного року відомство відкриє 27 центрів рекрутингу в обласних центрах та великих містах. Повістки про мобілізацію там вручати не будуть.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *