Ракетний удар по Чернігову 17 квітня – Кулеба закликав партнерів надати додаткові системи ППО

Після ракетного удару РФ по Чернігову Кулеба закликав надати Україні більше систем ППО

© Getty Images Глава МЗС наголосив, що, якби Україна мала більшу кількість систем протиповітряної оборони, то мирні люди не загинули б.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба відреагував на ракетний удар по Чернігову, унаслідок якого загинули 14 людей та ще понад 60 — дістали поранення.

“Ці невинні люди не загинули б і не були поранені, якби Україна мала достатні можливості ППО. Три дні тому на Близькому Сході ми побачили, який вигляд має надійний захист людських життів від ракет”, – повідомив Кулеба у соцмережі Х. 

За його словами, партнери України мають необхідні засоби, щоб допомогти рятувати українців із таким самим рівнем ефективності, як і на Близькому Сході.

Кулеба подякував ФРН за рішення надати нашій країні додаткову батарею ЗРК Patriot.

“Я закличу інших партнерів наслідувати цей приклад під час моїх переговорів із союзниками з G7 в Італії цього тижня”, – додав він.

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляв, що Київ постійно шукає можливості щодо розширення і поповнення української ППО. Міністр наголосив, що його команда знайшла понад 100 “вільних” ЗРК Patriot, проте прагне отримати якнайшвидше хоча б сім із них.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *