Путін заявив, що плани нападу Росії на Європу – нісенітниця

Путін зробив заяву щодо повідомлень про те, що Росія планує напад на Європу

© EPA-EFE/ALEXANDER ZEMLIANICHENKO/POOL Диктатор називає цю інформацію нісенітницею. У 2021 році він теж заперечував повномасштабне вторгнення в Україну

Російський диктатор Владімір Путін заявляє, що не планує нападу своєї армії на країну Європи. Ця заява пролунала на тлі повідомлень низки західних аналітиків, експертів та аналітичних центрів, які прогнозують конфлікт Росії з країною НАТО у найближчі роки. 

«Це нісенітниця, яка потрібна правлячим, як раніше говорили, колам, щоб пояснити та виправдати свої витрати на війну в Україні… Це головна причина того, чому роздмухується ця тема – якась агресивна політика з боку Росії… Це основне. Інших причин немає», – сказав Путін під час зустрічі з президентом Білорусі Аляксандром Лукашенкой 11 квітня у Москві, повідомляє російське пропагандистське агентство «Интерфакс».

Нагадаємо, що Путін заперечував повномасштабне вторгнення в Україну у листопаді 2021 році (на інвестиційному форумі «Россия зовет» диктатор заспокоював бізнесменів, що нічого не станеться) й навіть у лютому 2022 року (після переговорів з президентом Франції Еммануелем Макроном Путін заявив, що для занепокоєння немає підстав).  

Аналітики Інституту вивчення війни США вважають, що Росія зважиться на вторгнення в країну НАТО набагато швидше, ніж називають експерти (через кілька років). За їхніми даними, агресор проводить реформи, спрямовані на розвиток довгострокового воєнного потенціалу.

У березні Путін заявив, що не виключає, що між Росією та НАТО можливий повномасштабний конфлікт. Пізніше прессекретар Кремля Дмітрій Пєсков заявив, що відносини між Росією та НАТО є «прямою конфронтацією».

Путін поставив за мету відновити російську імперію і перекроїти міжнародний порядок. І ніщо не вказує на те, що він відмовився від цих планів. Подробиці – у статті оглядача відділу міжнародної політики ZN.UA Володимира Кравченка «Путін накинув оком на Європу. Які країни НАТО він атакує після України?»

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *