Псевдовибори на окупованих територіях – росіянам не вистачає людей для голосування

Для «голосування» на псевдовиборах у Маріуполі людей шукали на пляжах — Андрющенко

© Скріншот відео російських пропагандистів Росіяни «намалюють» собі потрібні результати.

У тимчасово окупованому Маріуполі для участі у «голосуванні» на псевдовиборах росіяни шукали людей на пляжах. Мешканців залякують і змушують йти на «дільниці» під дулами автоматів.

Про це розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, пише NV.

«Згідно заяв окупантів, явка перевалила за 50%. Це відверта брехня, тому що насправді вони навіть на пляжах шукають людей, щоб умовити їх поставити «галочку», що вони «проголосували». Не вистачає справжніх маріупольців, щоб зробити відповідну картинку «виборів». Вони завезли близько 300 тисяч бюлетенів на місто, де мешкає 80 тисяч умовних виборців. Тому все одно намалюють потрібні собі результати. Вони абсолютно передбачувані», — сказав Андрющенко.

Він зазначив, що псевдовибори проходять фактично під дулами автоматів, також у місті тривають «зачистки» — арешти людей, яких підозрюють у передачі інформації про організацію фейкових виборів. Водночас росіяни шантажують працівників бюджетної сфери, зокрема, комунальників: їх змусили проголосувати на дільницях ще 9 вересня.

Нагадаємо, Європейський Союз обіцяє покарати політичне керівництво Російської Федерації та усіх причетних до організації псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях України.

Попри український наступ, у Кремлі готуються до «виборів» на окупованих територіях на півдні та сході України. Цілі російського керівництва не обмежуються лише прагненням сформувати вертикаль влади за російським лекалом, вони набагато ширші. Про мотиви Кремля написав Володимир Кравченко у статті на ZN.UA «Навіщо Путіну «вибори» на окупованих територіях України».

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *