Повітряна атака 11 вересня – Кривий Ріг атакували крилатими ракетами, у місті пролунали вибухи

Кривий Ріг атакували крилаті ракети росіян

© depositphotos/bpawesome Агресор також запустив по місту ударні дрони.

Сьогодні, близько четвертої години ранку у Кривому Розі пролунали вибухи. Водночас пабліки повідомили про пуски ракет, ймовірно –  Х-59, з літаків Су-34 в напрямку Кривого Рогу. Сталося це на тлі повітряної тривоги, яку у Дніпропетровській області оголосили о 3.04 через загрозу ударинх безпілотників.

“Увага! Дніпропетровська область – ракетна небезпека! Крилаті ракети в сторону Кривого Рога!”,  – сповістив о 4.04 офіційний Telegram-канал Командування Повітряних Сил ЗСУ.

О 4.08 паблік “НУ І ДНІПРО!” повідомив, що тактична авіація росіян відстрілялася, зберігається лише загроза ворожих БПЛА в Кривому Розі. 

О 4.16 пабліки повідомили про повторний пуск ракет в бік Кривого Рогу. “Дві цілі , попередньо ракети, в напрямку Кривого Рогу”, – поінформував моніторинговий паблік військових “Чому тривога | Радар”.

О 4.24 пабліки повідомили, що за попередніми даними повітряний простір України чистий, триває дорозвідка.

О 4.30 повітряну тривогу по областях розпочали скасовувати. Втім, у цей час відбій пролунав лише для Кіровоградщини. У решті регіонів повітряна тривога тривала ще майже годину. У Дніпропетровській області, як і у більшості інших регіонів, її скасували тільки о 5.23. Станом на цей час повітряна тривога зберігається лише у Запорізькій та Донецькій областях. У Повітряних Силах кажуть, що вона пов’язана із активністю ворожої тактичної авіації на східному та південно-східному напрямках.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 11 вересня у п′яти регіонах України, включно з Дніпропетровщиною, оголосили повітряну тривогу через атаку російських ударних безпілотників.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *