Атака дронів 11 вересня – загроза для чотирьох областей

Дніпро, Херсон, Миколаїв та Запоріжжя атакували ворожі дрони, у кількох регонах пролунали вибухи

© depositphotos/[email protected] Загроза тривала понад дві години.

Сьогодні, 11 вересня, о 3.04 повітряну тривогу оголосили у Дніпропетровській області. Моніторингові пабліки пишуть, що регіон та обласний центр, ймовірно, атакують російські ударні безпілотники.

“Дніпропетровщина – зафіксовано БпЛА (ймовірно, шахед), прямує в Дніпро , але може змінити курс”,  – поінформував телеграм-канал “Чому тривога | Радар”. 

“Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська – загроза застосування ударних БпЛА!”,  – оголосив о 3.13 офіційний Telegram-канал Командування Повітряних Сил ЗСУ.

У Херсонській та Миколаївській областях оголосили повітряну тривогу. У Запорізькій вона триває від 2.43.

alerts_map_ua_11-09-2023_03_19_39.png (1.01 MB)

alerts_map_ua_11-09-2023_03_19_39.png (1.01 MB)

Місцеві пабліки повідомляють по наявність ворожого дрона над Дніпром та про рух безпілотника через Херсонську область в бік Миколаївської.

Близько 3.30 у Дніпрі пролунали вибухи – працює ППО. О 3.39 паблік “Моє Запоріжжя” повідомив про вибухи і в Запорізькому регіоні: “Робота ППО по шахедам. Є збиття”. Тим часом загроза удару безпілотниками поширилася і на Кіровоградську область.

“Увага! Дві групи “Шахедів” з півдня та сходу у напрямку Кривого Рогу! Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги! Прямуйте в укриття!”, – попередили о 3.43 Повітряні Сили. 

О 4.30 повітряну тривогу по областях розпочали скасовувати. Втім, у цей час відбій пролунав лише для Кіровоградщини. У решті регіонів повітряна тривога тривала ще майже годину. У Дніпропетровській області, як і у більшості інших регіонів, її скасували тільки о 5.23. Станом на цей час повітряна тривога зберігається лише у Запорізькій та Донецькій областях. У Повітряних Силах кажуть, що вона пов’язана із активністю ворожої тактичної авіації на східному та південно-східному напрямках.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 11 вересня, о 1.23 у Харківській та Донецькій областях оголосили повітряну тривогу, пов’язану, ймовірно з роботою російської ППО у Бєлгородській області. Росіяни повідомили, що збили два безпілотники.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *