Президент України провів Ставку 25 квітня – Сторони обговорили захист інфраструктурних об’єктів та виготовлення зброї

Зеленський провів Ставку: які три питання обговорювались

© https://www.president.gov.ua/ Зокрема, сторони обговорили захист інфраструктурних об’єктів.

Глава Української держави Володимир Зеленський у четвер, 25 квітня, провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, під час якого обговорювалися питання захисту української інфраструктури, ситуація на лінії фронту, а також контракти щодо виготовлення зброї.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доповів президенту щодо прикриття критично важливої інфраструктури України. Мова йде про  енергетичні, безпекові, соціальні, транспортні та об’єкти забезпечення зв’язку. 

“По всіх галузях та всіма доступними нам засобами: інженерним, ППО та РЕБ. Зробив відповідні доручення та визначив терміни реалізації”, – зазначив глава держави.

Члени Ставки також обговорили основні напрямки на фронті, наші дії та ймовірні дії окупаційних військ, забезпеченння українських військових всім необхідним.

Зеленський також повідомив, що третє питання, яке обговорювалось, це контракти. За його словами, нині українське керівництво працює з партнерами над тим, щоб виготовляти озброєння в Україні іноземним коштом.

“Раз на тиждень буду отримувати доповідь про нові контракти за звітний період”, – додав він.

Тільки за дві березневі хвилі ударів по енергосистемі прилетіло майже 250 дронів і ракет, завдаючи суттєвої шкоди. Чи зможе система відновитися, а головне, чи можна протистояти енергетичному терору, розповідає Ігор Маскалевич у тексті “Удари по енергосистемі триватимуть. Ми до них готуємося?”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *