Гройсман, Клімкін і Стець оголошені в розшук у Росії – Слідком РФ висунув їм звинувачення

Слідком Росії висунув звинувачення Гройсману, Клімкіну та Стецю

© Скріншот Youtube Росіяни заявили про те, що зібрали «докази» про їхні «злочини проти миру та безпеки людства» на Донбасі

Слідчий комітет Росії заявив про те, що висунув звинувачення проти трьох колишніх українських чиновників, які перебували при владі починаючи з 2014 року. Заведені кримінальні справи в Росії стосуються подій часів Антитерористичної операції на Донбасі.

За заявою Слідкому РФ на їхньому сайті, звинувачення висунуті:

  • Володимиру Гройсману – колишньому спікеру Верховної Ради (2014–2016);
  • Павлу Клімкіну – колишньому Міністру закордонних справ України (2016–2019);
  • Юрію Стецю – колишньому Міністру інформаційної політики України (2014–2016).

Слідком заявив, що «зібрав докази» проти Гройсмана, Клімкіна та Стеця щодо «вчинення обстрілів та інших злочинів проти миру та безпеки людства» на території Донецької та Луганської областей. «Злочин» українців, за версією Слідкому РФ, полягає в тому, що, будучи членами РНБО, вони підтримали проведення Антитерористичної операції «проти мирного цивільного населення» (так у РФ називають боротьбу з терористичними організаціями «ДНР» та «ЛНР»).

Нагадаємо, що у 2023 році Слідчий комітет Росії оголосив про підозру в тероризмі чотирьом українським топ-командувачам: голові ГУР МО Кирилу Буданову, командувачу ЗС ЗСУ Миколі Олещуку, командувачу ВМС Олексію Неїжпапі та командиру 383-го окремо.

Також російський Слідком порушив кримінальну справу стосовно головного прокурора Міжнародного кримінального суду Каріма Ахмад Хана та суддів Міжнародного кримінального суду Томоко Акане, Розаріо Сальваторе Айтали та Серхіо Херардіо Угаль, які видали ордер на арешт Путіна.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *