Повітряна тривога – Загроза БпЛА РФ виникла в кількох регіонах 19 вересня

У п'яти областях загроза російських дронів, фіксувався рух у бік Кривого Рогу

Фото ілюстративне © depositphotos/Lepasik Також у Дніпропетровській області оголошено ракетну небезпеку.

У ніч з 18 на 19 вересня російська армія вкотре запустила іранські дрони-камікадзе Shahed для атаки українських територій. Загроза ворожих безпілотників виникла в кількох регіонах держави, повідомили Повітряні сили Збройних Сил України в Telegram.

О 23:49 небезпека через ймовірність застосування ворогом ударних БпЛА виникла в Запорізькій області. Потім вона поширилася на Дніпропетровську та Херсонську.

Окремо ПС ЗСУ опублікували попередження для жителів міста Кривий Ріг: “Група “Шахедів” рухається у напрямку Кривого Рогу!”.

О 23:59 на Дніпропетровщині також з’явилася ракетна небезпека.

Станом на 00:12, у зазначених трьох регіонах оголошено сигнал повітряної тривоги, а також у Миколаївській, Полтавській, Сумській та Харківській областях. Людям варто перейти в укриття чи, принаймні, скористатися правилом двох стін, щоб убезпечити себе під час атаки з боку РФ.

Як уточнили згодом Повітряні сили, на Кіровоградщині та Миколаївщині теж загроза ударних дронів Росії. У Полтавській, Сумській та Харківській областях була ймовірність застосування агресором балістичного озброєння.

У ніч на 18 вересня під час повітряної атаки росіяни запустили по Україні 24 ударних БпЛА типу Shahed-136/131 та 17 крилатих ракет повітряного базування  Х-101/Х-555/Х-55.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *