Повернення військовозобов’язаних в Україну — Бен Ходжес підтримує рішення української влади — новини Україна

Ходжес розповів, як уряду України залучити більше людей до лав ЗСУ

© 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка Він вважає, що українці не повинні сидіти за кордоном, коли їх держава потребує захисту. 

Американський відставний генерал та колишній командувач армією США в Європі Бен Ходжес вважає, що військовозобов’язані українські громадяни, які зараз знаходяться за кордоном, повинні повернутися на Батьківщину. Під час інтерв’ю “РБК Україна” він наголосив, що десятки тисяч чоловіків і жінок військового віку повинні перебувати у ЗСУ, а не у Німеччині, Польщі та Румунії. 

Він додав, що українців потрібно заохочувати служити й захищати свою державу, вони повинні зрозуміти, що матимуть усе необхідне для служби, будуть добре навчені, матимуть хороших командирів у війську та не будуть кинуті у “м’ясорубку”. Це ті речі, які повинен робити уряд. 

“Інакше можна уявити, що деякі країни стануть казати: навіщо нам надавати сотні мільйонів євро підтримки Україні, коли велика кількість українців не готові залишатися і боротися самі?” — аргументував військовий, попередивши, що це може поставити під загрозу довгострокову підтримку нашої держави.

Нагадаємо, з 23 квітня українські консульства за кордоном припинили надання послуг військовозобов’язаним чоловікам. За даними ZN.UA, можливі лише дії, пов’язані з оформленням посвідчень особи на повернення в Україну.  Послуги знову будуть доступними після набуття чинності нового мобілізаційного законодавства, тобто з 18 травня. Для отримання документів чоловікам потрібно буде оновити дані в ТЦК. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба назвав це питанням справедливості.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *