Поділ допомоги Ізраїлю та Україні – Зеленський відреагував на ідею Джонсона – новини України

Зеленський назвав рішення розділити допомогу Ізраїлю та України

© EPA-EFE/ATEF SAFADI/ALESSANDRO DELLA VALLE / POOL Президент заявив, що Україна не матиме шансів перемогти, якщо Конгрес США не підтримає пакет допомоги на понад 60 млрд доларів.

Спікер Палати представників Майк Джонсон презентував окремі законопроєкти щодо надання допомоги Ізраїлю та Україні. Глава Української держави Володимир Зеленський назвав таку ідею “ганьбою для світу та чистою політикою”.

“Це говорить про те, що це питання не безпеки тоді — це чиста політика. І якщо чесно, це ганьба для світу. І просто ганьба для демократії та всіх тих, хто про демократію тільки й говорить. Якщо Конгрес візьме і розділить цю допомогу після всього, що сталося, на ізраїльську й українську, то це свідчить про те, що це питання виборів у США. І це просто чиста політика”, – розповів Зеленський в інтерв’ю PBS.

Глава держави закликав Конгрес доки не пізно проголосувати за допомогу всім тим країнам, “чиє життя від цього на сьогодні залежить”.

Напередодні так званий кокус свободи у американському Конгресі заявив, що що напад Ірану на Ізраїль є “надуманою” причиною для ухвалення Сенатом пакету зовнішньої допомоги Україні та закликав Сенат розглянути законопроект про окрему допомогу Ізраїлю на суму 14,3 млрд доларів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *