Підтримка України – Зеленський заявив, що перемога нашої держави стане перемогою моралі у світі

Зеленський: Перемога України – це перемога людської моралі

© https://www.president.gov.ua/ “Ми захищаємося, зокрема, завдяки тому, що величезний моральний простір світу об’єднався і допомагає захищати Україну”.

Президент України Володимир Зеленський, виступаючи на відкритті щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії заявив, що підтримка України є моральним вибором кожного.

“Вибір того, що для них є цінним. Вибір того, у що хочеться вірити насправді. Вибір того, що ставиш своїм високим і справжнім пріоритетом”, – зазначив Зеленський.

За його словами, коли йдеться про Україну, насправді йдеться про величезний моральний простір. І він набагато ширший, ніж тільки територія України. Це простір від українських окопів на Донбасі, на сході, до дискусій у провідних політичних кабінетах

“Це все величезний простір постійного, щоденного морального вибору багатьох людей у багатьох країнах. І саме в цьому великому просторі народжуються майбутнє миру”, – сказав глава держави.

“Ми захищаємося, зокрема, завдяки тому, що величезний моральний простір світу об’єднався і допомагає захищати Україну, а значить, відображення власних цінностей. І Путін атакує не лише Україну, а саме цей моральний простір, який зрештою здатен притягнути до відповідальності будь-яких терористів і вбивць, будь-яких агресорів”, – додав він.

“Людська мораль має перемогти у всій війні. І це справа не лише України як держави, це справа України як усіх нас, кожного і кожної у світі, хто цінує свободу, хто цінує людське життя, хто вірить, що люди повинні перемагати. І наш успіх, конкретний успіх України, залежить не тільки від нас, не тільки від нас, українців, а від того, наскільки весь величезний моральний простір світу хоче зберегтися”, – підсумував український лідер

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський визнав, що багато процесів у контексті війни Росії проти нашої держави наразі уповільнюються. Водночас, він вважає український контрнаступ, ймовірно, швидшим за дії партнерів із запровадження нових санкцій проти РФ.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *