Наступ росіян на сході – Євлаш розповів про основну задачу військ РФ – новини України

Російський наступ не може тривати вічно — Євлаш

© Міноборони РФ Окупанти будуть продовжувати темп наступальних дій до так званих виборів президента РФ.

Начальник пресслужби ОСУВ “Хортиця”  Ілля Євлаш зазначив, що наступ російських окупаційних військ скоро вичерпається, інформує NV.

“Цей наступ, який почався ще з 10 жовтня і триває до сих пір, не може тривати вічно. Це вже останні конвульсії, в яких б’ється російська армія. І досить скоро, думаю, настане час «Ч», коли наша команда, вже нова, з нашим досвідом, озброєнням, вступить в дію”, – наголосив речник.

За його словами, в окупантів нині основна задача — це підтримувати цей темп наступальних дій, цю високу інтенсивність до проведення так званих виборів президента у РФ.

“Ви розумієте, що ситуація і на авдіївському напрямку досить складна, і вони, звичайно, будуть тиснути всюди, аби показати ще взяття якогось українського міста, аби посилити ефект”, – заявив Євлаш.

Речник також повідомив, що найімовірніше, ці всі тенденції будуть затухати, оскільки нині є інформація, що війська РФ будуть переформатовувати свої оборонні замовлення.

Речник об’єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напрямку Дмитро Лиховій зазначив, що українські військові бачать наміри російських окупаційних військ, куди вони хочуть просунутися, щоб перерізати логістичне постачання в Авдіївці.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *