Наступ на Харківщину 16 травня – росіяни намагаються штурмувати в районі Вовчанська

Ворог намагається штурмувати біля Вовчанська та б’є з авіації по селах на Харківщині – Генштаб

© https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua Ворожа авіація нанесла удари по Липцях, Удах та Веселому

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що російські війська продовжують намагатися просуватися на півночі Харківщини. Штурмові дії відбуваються в районі Вовчанська.  

«Триває протистояння українських військ ворожій навалі на Харківщині, де, з початку доби, російські окупанти пʼять разів атакували наші позиції. Зокрема, противник намагається штурмувати наші війська в районі міста Вовчанськ», – йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ про ситуацію станом на 16 травня 16:30. 

Мапа DeepState станом на 12:35 16 травня

Мапа DeepState станом на 12:35 16 травня

За їхніми даними, супротивник втратив 35 окупантів вбитими та пораненими, а українські оборонці знищили 14 одиниць ворожої техніки.

«За підтримки авіації атакує в районі населеного пункту Липці. Також ударів ворожої авіації зазнали Веселе та Уди», – зазначили у Генштабі ЗСУ.

Раніше у Генштабі повідомляли, що з початку доби ворог атакував в напрямку населеного пункту Стариця, завдавав ракетних ударів по Харкову та Старій Водолазі. Також ударів ворожої авіації зазнали Вільча, Вовчанськ та Стариця. 

Нагадаємо, 16 травня Генштаб ЗСУ заявив, що плани ворога максимально вклинитись у глибину міської забудови Вовчанська і там закріпитися були зірвані Силами Оборони України. Також відомо, що російські війська намагаються здобути тактичну перевагу в районі Лук’янців (інший напрям наступу росіян на Харківщині).

Наступ росіян на цьому напрямку триває з 10 травня. Нагадаємо, в американському Інституті вивчення війни вважають, що російський наступ на Вовчанськ значною мірою є наслідком політики Заходу, згідно якої українські сили не можуть використовувати надані союзниками системи для ударів по законних військових цілях у Росії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *