На харківському напрямку росіяни виставили загородзагони підрозділу Ахмат – новини України

У Харківській області армія РФ розмістила загородзагони з кадировців — Волошин

© Кавказ. Реалии Окупанти зазнають втрат на цьому напрямку.

Речник оперативного-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин заявив в ефірі телемарафону, що поблизу кордону на півночі Харківської області російська армія виставила загороджувальні загони кадировців для того, щоб стримувати своїх військових, які намагаються тікати з України.

“Є інформація, що вони будуть розміщувати ці підрозділи для підтримки перегрупування своїх військ. Ворог дотримується тактики виставлення загороджувальних загонів, з-поміж особового складу цього підрозділу “Ахмат”, – наголосив речник.

За його словами, через значні втрати війська РФ змушені маневрувати резервами та переміщувати підрозділи в районі українського кордону.

“Поповнювати свої сили та засоби за рахунок резервів від повітряно-десантних військ РФ та 11 та 44 армійських корпусів РФ”, – додав він.

Український військовий журналіст Богдан Мирошников повідомив, що на куп’янському напрямку армія РФ захопила село Іванівка Харківської області та просунулася на 200 метрів у районі селища Новоселівське у Луганській області.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *