На фронті 17 травня найгарячіше на двох напрямках – у Генштабі розповіли про бої на Харківщині

У Генштабі розповіли про втрати росіян на Харківщині: яка ситуація на фронті

© ZN.UA Знищено 35 одиниць озброєння та техніки.

На харківському напрямку Сили оборони протягом 17 травня проводять посилення оборони в прикордонних районах області та ведуть розвідку. Російські війська завдали на цьому напрямку 15 авіаударів, скинувши 18 бомб, повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України.

За даними Генштабу, з початку доби росіяни втратили на Харківщині 133 військових вбитими і пораненими. Знищено 36 одиниць військової техніки та озброєння та вісім бліндажів окупантів.

Крім того, російські війська активно ведуть наступи та штурми на покровському та придніпровському напрямках.

Зокрема на покровському напрямку зафіксовано 25 бойових зіткнень. Важкі бої йдуть біля Новоолександрівки.

На придніпровському напрямку окупанти наростили до 12 кількість атак в районі села Кринки.

Нагадаємо, 16 травня Генштаб ЗСУ заявив, що плани ворога максимально вклинитись у глибину міської забудови Вовчанська і там закріпитися були зірвані Силами Оборони України. Також відомо, що російські війська намагаються здобути тактичну перевагу в районі Лук’янців (інший напрям наступу росіян на Харківщині).

Наступ росіян на цьому напрямку триває з 10 травня. В американському Інституті вивчення війни вважають, що російський наступ на Вовчанськ значною мірою є наслідком політики Заходу, згідно якої українські сили не можуть використовувати надані союзниками системи для ударів по законних військових цілях у Росії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *