Можливий програш України — колишній міністр Збройних сил Британії вважає, що це спричинить нову холодну війну

Поразка України коштуватиме Заходу трильйони доларів — колишній міністр Збройних сил Британії

© 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка Колишній міністр ЗС Великої Британії вважає, що патова ситуація або перемога Росії призведе до “нової холодної війни, яка триватиме десятиліттями”.

Поразка України у війні з Росією коштуватиме Заходу трильйони доларів у новій холодній війні, попередив Джеймс Хіппі, колишній міністр Збройних сил Великої Британії. Конгрес США ухвалив пакет допомоги на суму 61 мільярд доларів, щоб Україна змогла протистояти наступу російських військ. А прем’єр-міністр Ріші Сунак оголосив про виділення додаткових 500 мільйонів фунтів стерлінгів на військові потреби України. Хіппі зазначив, що “потрібно більше пакетів допомоги, подібних до тих, що були оголошені цього тижня”, щоб Україна виграла битву за “безпеку в усьому європейсько-атлантичному регіоні”, повідомляє The Telegraph.

“Патова ситуація або, не дай Боже, поразка України обіцяє нову холодну війну, яка триватиме десятиліттями й коштуватиме на трильйони доларів більше”, — вважає Хіппі.

Хіппі сказав, що останній пакет допомоги не “відразу змінить баланс, що дозволить українцям перейти в остаточний наступ, який принесе швидку і повну перемогу”. Він також вважає, що українські бригади потрібно тренувати у спосіб “який дозволяє синхронізувати їхнє пересування з артилерійським вогнем, повітряною підтримкою і всім іншим, що може бути кинуте на росіян”.

“Я очікую, що завдяки цьому величезному надходженню західної підтримки ми побачимо стабілізацію на фронті, і, хоча бої будуть запеклими, я не думаю, що цього року відбудуться значні зміни в розподілі територій”, — додав він.

Нагадаємо, що журнал Forbes також писав, що поразка України обійдеться світу значно дорожче, ніж належна підтримка. До 20 мільйонів українців можуть втекти на Захід, якщо Путін виграє.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *