Мобілізація у Росії — у Буданова вважають, що її не оголосять восени — новини Росія

Якщо Кремль і оголосить про мобілізацію, то вже після виборів президента — розвідка

© Минобороны России/t.me Втім, Москва вже провела усі потрібні для цього заходи. 

Цього року у Росії на війну проти України мобілізували вже від 90 до 100 тисяч громадян, заявив представник ГУР МО Вадим Скібіцький. Втім, він вважає, що масштабної великої мобілізації там оголошувати вже не будуть. 

“Зараз вони проведуть ці вибори, далі почнуть готуватися до виборів президента 17 березня 2024 року, – припустив він у коментарі “РБК Україна”. – Ніхто не захоче так ризикувати напередодні кампанії, оголосивши мобілізацію. Можливо, це станеться пізніше“. 

Втім, Кремль вже провів усі потрібні для цього заходи: ухвалив необхідне законодавство, ввів електронний облік, змусив всіх ходити до військкоматів, коли їх викликають, а також посилив відповідальність для ухилянтів. Ба більше, у Москві розрахували й те, скільки людей з яких регіонів потрібно призвати. Традиційно під прицілом будуть мешканці депресивних міст, які шукають заробітку. 

“Зараз у Путіна нема потреби проводити відкриту мобілізацію і оголошувати: “ми призиваємо ще 500 тисяч осіб”. У Росії цього року заявляли, що планують набрати в армію ще 400 тисяч контрактників і призивають 240 тисяч строковиків, – пояснив Скібіцький. – А далі тих, кого мобілізують, кого призивають на дійсну військову службу, агітують переходити на контракт у професійну армію (адже в них строковики теж не беруть участь у бойових діях)”. 

Нагадаємо, за даними ZN.UA в українських спецслужбах, в Кремлі підготували проєкт указу президента РФ Владіміра Путіна про оголошення мобілізації. Він буде підписаний наприкінці вересня. У Генштабі ЗСУ розповіли, що Москва планує мобілізувати ще до 700 тисяч мешканців РФ та тимчасово окупованих територій, з яких 40 тисяч – чеченці. Останні будуть виконувати функцію загороджувальних загонів. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *