Мобілізація у Росії 2024 — воювати будуть військові з Приморського, Камчатского та Хабаровського країв

Росіяни

© EPA-EFE/ALESSANDRO GUERRA У РФ наважилися “знекровити” військові формування з Приморського, Камчатського та Хабаровського країв РФ. 

У Головному управлінні розвідки Міноборони розповіли, що російські окупанти можуть перекинути на війну проти України 2400 військових з Тихоокеанського флоту та 11-ї армії Військово-повітряних сил та протиповітряної оборони. У повідомленні на Tg-каналі розвідки сказано, що так у РФ намагаються поповнити санітарні та безповоротні втрати та укомплектувати нові військові підрозділи. 

Там зазначають, що досі ці з’єднання не брали участь у воєнних діях проти України. 

“Згідно з рішенням командувача Тихоокеанського флоту РФ Віктора Лііни, ротації до Сирії повністю припинені, і весь особовий склад відправляється в зону бойових дій на територію України, — інформує пресслужба ГУРу. — Йдеться про 2000 російських військовослужбовців Приморського та Камчатського країв РФ”.

Решту окупантів росіяни заберуть з 11-ї армії ВПС та ППО у Хабаровському краї. Цими 400 військовими укомплектують 155-у та 40-у бригади морської піхоти, які вже зазнали втрат у війні проти України. Також частину окупанти використають для створення нової мотострілецької бригади. 

Нагадаємо, за словами президента Володимир Зеленського, у Росії до літа планують мобілізувати 300 тисяч військових. Паралельно там стартував весняний призов 150 тисяч потенційних окупантів. Експерти вважають, що його також слід розглядати як складову мобілізаційної кампанії. Особливостями цьогорічного призову є два фактори: те, що вже через місяць солдати матимуть можливість підписати контракт, а також збільшення кількості призовників.  

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *