Маловідомі іспанські БТР для України – на фронті помітили нові бронемашини

В Україні помітили вкрай рідкісну іспанську бронемашину

Фото – Ukraine Weapons Treaker Вона була випущена всього в трьох екземплярах.

На озброєнні української армії помітили вкрай рідкісну іспанську броньовану машину VRAC, яка була випущена в кількох екземплярах. Фотографію автомобіля опублікували у Twitter аналітики Ukraine Weapons Treaker.

Відомо, що в Іспанії було випущено всього три такі машини. Автомобіль зроблений на базі бронетранспортера Pegaso BMR 6×6. Броньовик спеціально розробили для евакуації людей із зон лиха в екстремальних погодних умовах. ЗСУ, найімовірніше, використовують VRAC для евакуації поранених.

Початково завдання машини, переобладнаної з бронетранспортера Pegaso BMR 6×6, полягало в порятунку людей із зон лиха в екстремальних погодних умовах. Не виключено, що уряд Іспанії подарував бронемашину Україні, хоча офіційного повідомлення про це немає.

Іспанські бронемашини Pegaso виробляла компанія Enasa з 1979 року. Протягом усього строку служби він отримував різне озброєння. Є інженерна версія, а також варіант для польової медичної допомоги.

Раніше повідомлялося, що бійці Державної прикордонної служби України озброїлися іспанськими автоматами Cetme, які країна зняла з озброєння ще 1999 року.

Раніше Іспанія передала Україні 10 танків Leopard 2, партію бронемашин M113, ракети Harpoon та інші різноманітні види озброєння.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *