Літаки Mirage 2000 для України – ЗМІ повідомляють про наближення угоди з Францією

Україна близька до отримання винищувачів Mirage 2000 від Франції — ЗМІ

© ninelua.blogspot.com Йдеться про літаки, які мають функції штурмовиків.

Україна близька до отримання штурмовиків Mirage 2000D від Французьких Повітряно-космічних сил. Угода стрімко просувається вперед. Про це повідомляє французький сайт Intelligence Online.

За даними медіа, делегація Повітряних сил Збройних сил України вирушила до Франції для остаточного узгодження деталей майбутньої угоди, згідно з якою Україна отримає поки що не визначену кількість винищувачів Mirage 2000. Зокрема, Київ зацікавлений у спеціалізованій штурмовій версії Mirage 2000D.

Intelligence Online пише, що в результаті домовленостей, досягнутих минулого року між Зеленським та Макроном, Франція вже неофіційно розпочала підготовку контингенту українських пілотів на чотирьох базах: Нансі-Ош, Мон-де-Морсан, Веліз та Роморантен-Лентене. Тренування тривають вже протягом кількох місяців.

Mirage 2000D – це оптимізовані для польотів на малій висоті і наземних атак/наземної підтримки літаки. Вони можуть нести апаратуру електронної розвідки ASTAC, сучасну апаратуру ІЧ/Телебачення/лазерного наведення і запускати крилаті ракети SCALP-EG/Storm Shadow.

Франція має понад 50 таких літаків, які проходять модернізацію з метою покращення своїх можливостей у класах “повітря-повітря” і “повітря-земля”.

Раніше Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню пообіцяв передати Україні 150 дронів від французької компанії Delair.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *