Літаки Gripen для України – пілоти ЗСУ завершили ознайомче навчання

Українські пілоти завершили ознайомче навчання на літаках Gripen

© saabgroup.com Про передачу авіації поки не йдеться.

Українські бойові пілоти завершили ознайомчу підготовку на винищувачах JAS 39 Gripen у Швеції. Про це 14 вересня повідомив міністр оборони Швеції Пол Йонсон.

Тестування льотчиків ЗСУ на шведських бойових літаках почалося у серпні 2023 року.“Ознайомча підготовка завершена, і згідно з доповіддю, яку я отримав від  збройних сил, підготовка пройшла добре”, — зазначив міністр.

Підготовка українських військових льотчиків передбачала підготовку на тренажерах та виконання практичних польотів на винищувачах JAS 39 Gripen. Курс підготовки також включав навчання для наземного технічного персоналу з обслуговування шведських бойових літаків.

За словами Йонсона, досвід, отриманий під час цієї підготовки, стане основою для визначення того, чи є умови для відправки літаків Gripen в Україну. На випробування приїхали кілька досвідчених українських бойових пілотів.

Нещодавно повідомлялося, що уряд Швеції хоче дослідити можливість відправки винищувачів JAS 39 Gripen в Україну. Відповідне доручення збираються дати армії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *