Красногорівка – Аналітик DeepState розповів про ситуацію в місті – карта – новини України

Аналітик DeepState розповів про наступ росіян у районі Красногорівки: карта

© Getty Images На околицях міста тривають бої.

Російські окупаційні війська намагаються наступати зі східної та з південної частини на околиці Красногорівки Донецької області, зазначив співзасновник і аналітик DeepState Роман Погорілий в інтерв’ю Radio NV.

 “Можна було побачити зміни в районі Красногорівки нещодавно. Зараз так само опрацьовуємо, якщо вони там будуть, будемо позначати. Але поки що невідомо”, – зазначив Погорілий.

DeepStateMAP

Армія РФ перекинули у район міста  додаткові сили.

За його словами, у разі, якщо росіянам вдасться захопити Красногорівський вогнетривкий завод, то звідти їх буде важко витіснити.

“Зараз бої тривають здебільшого на околицях — південних і східних, — де вони пробують пробиватися, на жаль, із величезною кількістю своїх ресурсів, які вони не шкодують, зокрема піхоту… Українські військові тримаються, контролюють ситуацію”, – наголосив аналітик.

Раніше голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко пояснив, що захоплення міста Часів Яр допоможе окупаційним силам розвивати подальший наступ на Краматорськ, Слов’янськ та Костянтинівку, щоб згодом вийти на адмінкордон Донецької області.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *