Коли закінчиться війна в Україні — Марія Берлінська прокоментувала згубний вплив української пропаганди — новини Україна

Люди не вивезли дітей та опинилися в окупації: Берлінська про негативний влив пропаганди про кінець війни через

© Facebook-сторінка Марії Берлінської Українське суспільство потрібно підготувати до того, що війна триватиме довго. 

Пропаганда про “два-три тижні” війни та про каву у Криму наробила багато шкоди, наголошує керівниця Центру підтримки аеророзвідки Марія Берлінська. Під час ефіру на Radio NV вона пояснила, що саме через це люди не вивезли своїх дітей та хворих людей похилого віку, повіривши, що вторгнення закінчиться за кілька місяців. Так вони опинилися в окупації. 

“Я вважаю, величезну шкоду завдала ця машина пропаганди, яка об’єднувала дуже багатьох, на жаль, псевдожурналістів, блогерів, псевдоекспертів — цей умовний колективний Арестович, — коли постійно йшлося про умовні “два-три тижні і кава у Криму”. Це насправді дуже зашкодило”, — наголошує Берлінська.

Деякі речі, продовжує вона, заколисували українців. Йдеться про такі фрази: віримо в ЗСУ, молимося за ЗСУ, ЗСУ — суперлюди, які виграють війну. Втім, українські військові — такі ж люди, як і цивільні.  

“Війна — це щоденна важка робота. Вони виснажені, втомлені, їх потрібно міняти, їм потрібен відпочинок, ротація, якась можливість передихнути”, — наголосила вона, додаючи, що комунікація повинна бути чесною, суспільство повинно усвідомлювати, що війна триватиме довго. 

Раніше Берлінська наголошувала, що ті люди, які протягом останніх років заважали розвитку оборонної промисловості України та не підготували державу до повномасштабного російського вторгнення, повинні бути мобілізовані. Вона пояснила, що ці чиновники повинні відчути на собі, що означає воювати без власних БпЛА, коли на тебе летять сотні російських FPV. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *