Кліщіївка та Кордюмівка бої – Чому важлива деокупація цих населених пунктів – новини України

У ЗСУ назвали причини, чому для окупантів важлива Курдюмівка та Кліщіївка

© скриншот Їх звільнення ускладнить логістику противника.

Начальник пресслужби Східного угруповання ЗСУ Ілля Євлаш зазначив, що лінія зіткнеь може суттєво змінитися після того, як російські окупаційні війська втратять свої позиції в районі Курдюмівки та Кліщіївки на бахмутському напрямку.

DeepStateMAP

Євлаш у коментарі 24 Каналу назвав три причини, чому для військ РФ ці два населені пукнти є важливими. За його словами, – це висоти, логістичні маршрути та фланги Бахмута.

“Все це в комплексі грає дуже велику роль на ділянці фронту Східного угруповання військ. Оскільки втрата цих позицій призведе до подальших змін на карті, як виглядатиме лінія зіткнення”, – наголосив він.

Звільнення Курдюмівки та Кліщіївки дасть змогу ЗСУ зайти ще далі в тили окупантів, завдавати ударів по складах боєприпасів та командних пунктах РФ.

“Звісно ж, це набагато ускладнить логістику противника, що також буде відображатись на кількості їхніх обстрілів і загалом на забезпеченні військового угруповання російської армії”, – додав Євлаш.

ЗСУ ведуть наступ на мелітопольському та бахмутському напрямках. Сили оборони мають успіх в районі Кліщіївки Донецької області, де вони витісняють противника із займаних позицій, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *