ГУР знищило катер росіян у Криму – відео від військової розвідки

ГУР підтвердило знищення російського швидкісного катера в Криму: відео

© Скриншот из видео Розвідники розповіли, чому зараз б’ють по швидкісних катерах, а не великих кораблях.

Головне управління розвідки Міноборони України підтвердило інформацію про ураження в Криму російського швидкісного катера, раніше поширену ЗМІ. Розвідка показала відео знищення ворожого катера.

«Внаслідок операції підрозділу ГУР МО України Group 13 ударним морським дроном Magura V5 знищено швидкісний катер російських загарбників. Успішна місія у бухті Вузька на території тимчасово окупованого Криму стала можливою за сприяння платформи United24», – зазначили в ГУР.

Розвідники додали, що росіяни ховають свої великі кораблі Чорноморського флоту якомога далі від окупованого Криму, адже бояться ударів з боку українських військових. Тому наші захисники працюють по швидкісних маневрових військових суднах росіян, які незаконно перебувають в українських територіальних водах Криму. 

Нагадаємо, 5 березня бійці ГУР МО у співпраці з ВМС України з допомогою морських дронів Magura V5 ліквідували патрульний корабель росіян «Сєргєй Котов» вартістю 65 млн доларів. Він на момент ураження перебував неподалік Керченської протоки. За даними розвідки, щонайменше сім членів екіпажу загинули, але решті вдалося врятуватися

Через кілька днів після цього в РФ ухвалили рішення про звільнення головнокомандувача Військово-морських сил адмірала Ніколая Євменова. Замість нього цю посаду зайняв командувач Північним флотом адмірал Алєксандр Моісеєв. У розвідці Британії цю ротацію пов’язують з втратою окупантами корабля «Сєргєй Котов».

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *