Геннадій Шаповалов став новим командувачем ОК Південь – новини України

Новим командувачем ОК

© ОК Південь Шаповалов пройшов шлях військової кар’єри від командира танкового взводу до командира 59-ї ОМПБр імені Якова Гандзюка.

12 квітня Андрій Ковальчук пішов із посади командувача ОК “Південь” та повідомив, що тепер буде навчати молодих офіцерів. Новим командувачем військ оперативного командування “Південь” призначено Геннадія Шаповалова, повідомляє пресслужба командування в Facebook.

“Із великою вдячністю за потужну роботу Андрія Трохимовича я прийняв посаду командувача оперативного командування “Південь”. Завдання, що стоять перед нами, вимагають залучення сил, досвіду, креативу і наснаги, але я впевнений у нашій здатності до плідної праці та у досягненні поставлених цілей. Спільною працею злагодженої команди ми зможемо досягти великих результатів!”, – зазначив Шаповалов.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Павлюк представив Шаповалова особовому складу ОК “Південь” .

Геннадій Шаповалов родом із Кіровоградської області. Народився у 1978 році. У 2000 році з відзнакою закінчив навчання в Інституті танкових військ при Харківському державному політехнічному університеті. У 2012 також із відзнакою — Командно-штабний інститут застосування військ Національного університету оборони України. У березні 2022 року Шаповалову присвоїли звання бригадного генерала. 

В ОК “Південь” наголосили, що новообраний командувач пройшов шлях військової кар’єри від командира танкового взводу до командира 59-ї ОМПБр імені Якова Гандзюка.

Бригадний генерал також закінчив Національний університет “Острозька академія” за спеціальністю “Міжнародні відносини, громадські комунікації та регіональні студії” та Військовий коледж Армії США — там навчають старший офіцерський склад американських Сухопутних військ.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ подякував колишньому командувачу ОК “Південь” Андрію Ковальчуку за його роботу та привітав його із призначенням на посаду начальника Військової академії в Одесі.

Кілька днів тому стало відомо, що з посади командуючого оперативним командуванням “Захід” звільнили Сергія Літвінова. Його посаду обійняв бригадний генерал Володимир Шведюк.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *