Дуда підтвердив зустріч із Зеленським у Нью-Йорку – про що говоритимуть

Дуда підтвердив Зустріч із Зеленським. Говоритимуть про зерно

© Офіс президента Зустріч має відбутися у Нью-Йорку.

Президент Польщі Анджей Дуда підтвердив зустріч з главою Української держави Володимиром Зеленським. В коментарі PAP він зазначив, що під час зустрічі мова йтиме про зерно.

«За кілька днів у Нью-Йорку у мене зустріч з президентом України Володимиром Зеленським. Серед іншого ми говоритимемо про зерно. Україна має зрозуміти нашу позицію – моє завдання – дбати про наші польські інтереси», – зазначив Дуда.

Він додав, що продаж українського зерна в Польщі не в інтересах польських аграріїв. Дуда запевнив, що в Польщі намагаються захистити свій ринок, допомагаючи при цьому Україні.

2 травня Єврокомісія заборонила до 5 червня імпорт української сільськогосподарської продукції до Болгарії, Угорщини, Польщі, Румунії та Словаччини.

У червні ЄС вирішив до 15 вересня поступово послабити запобіжні заходи щодо імпорту української пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику до згаданої п’ятірки країн.

Рада міністрів Республіки Польща, 12 вересня, у односторонньому порядку прийняла рішення про продовження заборони імпорту українського зерна. Своєю чергою, парламент Болгарії на засіданні 14 вересня ухвалив рішення про скасування заборони на імпорт українського зерна після 15 вересня.

При цьому в Угорщині заявили, що домовилась із Румунією, Словаччиною та Болгарією про введення національної заборони на імпорт української сільгосппродукції після 15 вересня, якщо ЄС сам її не продовжить.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *