Допомога Україні із Заходу — Павлюк вважає, що країна вистоїть якщо отримує необхідну зброю

Україна вистоїть, якщо отримає необхідну зброю — командувач Сухопутних військ ЗСУ

© pixabay.com Очікувана поставка винищувачів F-16 на початку червня стане стимулом для України.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк каже, що критична фаза війни настане в найближчі два місяці. Оскільки американська допомога тільки починає надходити на лінію фронту, генерали Владіміра Путіна кидають туди все боєздатне озброєння, яке у них є, щоб випробувати виснажені й недостатньо забезпечені українські війська, повідомляє The Economist.

“Росія знає, що якщо ми отримаємо достатньо зброї протягом місяця або двох, ситуація може обернутися проти них”, — вважає Павлюк.

Він зазначає, що Україна терміново потребує посилення протиповітряної оборони, і очікувана поставка винищувачів F-16 на початку червня стане стимулом. Але залишається невизначеним, чи отримає Україна новіші версії F-16, які необхідні для боротьби з російськими бомбардувальниками.

Павлюк вважає, що Росія продовжуватиме концентруватися на Луганській і Донецькій областях. Розвідка припускала, що незабаром російські війська можуть атакувати північно-східні райони Харкова і Сум. А сьогодні 10 травня президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія почала нову хвилю наступу на Харківщині.

Крім того, генерал Павлюк, схоже, готує громадську думку до того, що дехто вважає неминучим. Він стверджує, що втрата Часового Яру не матиме “вирішального значення” для України; це просто “звичайний міський населений пункт”.

Нагадаємо, що командувач Сухопутних військ ЗСУ вважає, що закінчення війни буде досягнуто лише шляхом ізоляції Росії. Павлюк повідомляє, що Україна страждає, поки занадто багато країн “сидять склавши руки”. Крім того, Павлюк розповів, що у ЗСУ мають намір створити рекрутинговий центр з укомплектування військових частин та підрозділів Сухопутних військ. Майбутні захисники, які відповідатимуть певним критеріям, матимуть можливість обрати підрозділ для служби. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *