Чому ППО стоїть у містах – відповідь повітряних сил

Ігнат пояснив, чому сили ППО працюють впритул до міст

Паніку серед населення, за його словами, розганяють російські «тролі».

Сили та засоби протиповітряної оборони розміщують неподалік населених пунктів для кращого їх захисту та точнішої дії, пояснив в інтерв’ю «РБК-Україна» речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат.

Він зазначив, що радіус дії переносних зенітно-ракетних комплексів, з якими працюють мобільні вогневі групи, відносно малий.

«Тому основними засобами, які збивають, залишається зенітні ракетні підрозділи, які розташовані поблизу населених пунктів, об’єктів і вони більш локально захищають їх, а не, як кажуть, у полях», – зазначив представник Повітряних сил.

Коментуючи заяви, чому не поставити засоби протиповітряної оборони  подалі від міста, щоб уламки не падали на  територію міст та сіл, він додав, що це наративи російської пропаганди.

«Нашим людям намагаються вселити цю думку: “бачите, вони там спеціально в містах ставлять ППО, ми там вражаєм ті об’єкти, що нам потрібно, а вони збивають і все падає вам на голови, ось такі вони погані”. Таким чином, ППО розташовано настільки щільно і настільки подалі від міста, наскільки це є можливим. Наскільки військове керівництво прийняло таке рішення щодо максимального захисту саме мегаполісів і важливих об’єктів з тою кількістю засобів, яку ми маємо на сьогодні», – зазначив Ігнат.

Related video

Він додав, що частково це питання може вирішити F-16, який здатний між областями перехоплювати ворожі цілі, а можливо, навіть і на кордоні з Україною.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *