Чи виконує Україна зобов’язання перед ЗСУ — результати опитування Рейтинг, інфографіка — новини України

Опитування: Майже половина українців вважають, що держава не виконує свої зобов'язання перед ветеранами

© Український ветеранський фонд/facebook За рік на 36% знизилася кількість тих, хто вважає по-іншому. 

Кількість українців, які вважають, що держава виконує свої зобов’язання перед ветеранами ЗСУ, зменшилася на 16%. За даними групи “Рейтинг”, у серпні 2022-го року таких було 69%, у січні 2023-го – 53%, а у вересні 2023-го – 33%.

“Сьогодні тих, хто вважає по-інакшому, – майже половина (49%), – розповідають у групі “Рейтинг. – Найчастіше негативної думки про виконання зобов’язань держави перед ветеранами дотримуються мешканці західних регіонів, представники молодого покоління, більш забезпечені”. 

У результатах опитування також сказано, що думка про невиконання зобов’язань поширена серед людей, які або не мають близьких на війні, або мають тих, хто воює просто зараз. 

Опитування проведене з 5 по 7 вересня цього року з ініціативи “Українського ветеранського фонду” Міністерства у справах ветеранів України, а профінансоване соціологічною групою “Рейтинг”. Аудиторія – населення віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок. Участь в ньому взяли тисяча респондентів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Похибка становить не більше 3,1%. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *