Часів Яр – До якої дати росіяни отримали наказ захопити місто – карта – новини України

Сирський назвав дату, до якої росіяни отримали завдання захопити Часів Яр: карта

© EPA-EFE/OLEG PETRASYUK ЗСУ стримують наступ окупантів.

Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський заявив, що нині окупаційні війська зосереджують зусилля для прориву української оборони західніше міста Бахмут, захоплення міста Часів Яр, виходу до каналу Сіверський Донець – Донбас. Окупанти намагаються створити сприятливі умови для подальшого просування до Краматорської агломерації.

“Використовуючи чисельну перевагу та різноманітні мотиваційні чинники, у тому числі і розстріли, окремі групи піхоти противника вийшли до мікрорайону «Новий», але були знищені ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії”, – розповів генерал-полковник у Facebook.

Головнокомандувач наголосив, що російське вище воєнне керівництво дало завдання своїм військам окупувати місто Часів Яр до 9 травня. 

DeepStateMAP

За його словами, на цьому напрямку було суттєво посилено українські бригади дронами, засобами радіоелектронної боротьби та боєприпасами.

Командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів “Ахіллес” 92 окремої штурмової бригади імені Івана Сірка Юрій Федоренко заявив, що поблизу Часового Яру тривають активні бої, однак росіяни не увійшли ні у саме місто, ні на його околиці.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *