Бої за Часів Яр – естонська розвідка оцінила ситуацію

Швидкого захоплення не буде: естонська розвідка про бої за Часів Яр

© EPA-EFE/OLEG PETRASYUK ЗСУ відбивають усі атаки росіян на донецькому напрямку.

Естонська розвідка оцінила ймовірність захоплення Росією населеного пункту Часів Яр, де за останній тиждень відбувалося найбільше бойових зіткнень. Зазначається, що незважаючи на деяке просування сил РФ у всіх напрямках, прориву лінії фронту не спостерігається.

Основні наступальні дії армія РФ веде на донецькому напрямку, збільшивши кількість атак до 90 на день. Основні бої ведуться за Часів Яр, що знаходиться на захід від Бахмута. Однак, як стверджує розвідка, місто добре укріплене і ЗСУ успішно відображають російські наступи, повідомляє розвідка.

Водночас, за прогнозом естонців, ЗСУ будуть змушені поступово відходити з тих позицій, де немає можливостей для оборонних дій. У зв’язку з цим Україні потрібна підтримка партнерів у поповненні боєприпасами.

На сьогодні інтенсивність боїв не знижується у напрямку до Авдіївки-Мар’їнки, де росіяни просунулися вперед на 5 км у бік населеного пункту Первомайське.

На луганському напрямі, а також на лінії фронту у Запорізькій та Херсонській областях спостерігається низька інтенсивність боїв.

Раніше повідомлялося про те, що російське керівництво ставить за мету захопити Часів Яр до 9 травня. Війська скидають на місто авіабомби, намагаючись стерти його з землі.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *