Компанія Цукерберга запустила нову соцмережу Threads – аналог Twitter Маска

Компанія Цукерберга запустила нову соцмережу Threads - аналог Twitter Маска

КИЇВ. 6 липня. УНН. Компанія Meta запустила нову соцмережу Threads – свій аналог Twitter. Десять мільйонів користувачів зареєструвалися у Threads за перші сім годин з моменту її запуску, повідомив у четвер керівник компанії Марк Цукерберг, пише УНН з посиланням на BBC.

Деталі

Цукерберг представив додаток як «дружнього» конкурента Twitter, який у жовтні купив Ілон Маск.

Експерти кажуть, що Threads може привабити користувачів Twitter, незадоволених останніми змінами на платформі.

Нова соцмережа дозволяє користувачам публікувати до 500 символів і має багато функцій, подібних до Twitter.

Раніше Цукерберг заявив, що збереження платформи «дружньою… зрештою буде ключем до її успіху».

Але Маск відповів: «Набагато краще піддаватися нападам незнайомців у Twitter, ніж потурати фальшивому щастю Instagram, що приховує біль».

Коли його запитали в Threads, чи буде додаток «більшим, ніж Twitter», Цукерберг відповів: «Це займе деякий час, але я думаю, що має бути додаток для публічних розмов із понад 1 мільярдом людей. Twitter мав можливість зробити це, але не впорався. Сподіваюся, ми це зробимо».

Конкуренти критикували обсяг даних, які може використовувати додаток. Відповідно до інформації на Apple App Store, це може включати дані про стан здоров’я, фінанси та веб-перегляд, пов’язані з особами користувачів.

Доповнення

Threads тепер доступний для завантаження в понад 100 країнах, включаючи Велику Британію, але ще не в ЄС через нормативні проблеми.

Компанія Meta, яка володіє Facebook і Instagram, назвала нову програму «початковою версією» із запланованими додатковими функціями, включаючи можливість взаємодії з людьми в інших програмах соціальних мереж, таких як Mastodon.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матч століття: Маск і Цукерберг погодилися битися в клітці

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *