Ексзам головнокомандувача НАТО в Європі: Треба дати Україні всю зброю і не вказуйте їй, що робити

Ексзам головнокомандувача НАТО в Європі: Треба дати Україні всю зброю і не вказуйте їй, що робити - Фото

Річард Ширрефф (скриншот)

Колишній заступник головнокомандувача Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі сер Річард Ширрефф заявив, що “завдання Заходу” – дати Україні зброю для боротьби з російськими загарбниками і не вказувати їй, що і як робити. Про це він сказав у інтерв’ю LIGA.net

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини “Завдання Заходу – дати Україні інструменти для виконання роботи, а не вказувати їй, як це робити”, – сказав він.

За словами генерала, Україна має більше досвіду у боротьбі з Росією, ніж будь-хто в НАТО.

“Ви продемонстрували надзвичайний успіх проти росіян. Ви робите це вже понад 500 днів. Я вважаю, що Україна має більше досвіду боротьби з Росією, ніж будь-хто в НАТО. І наше завдання, завдання Заходу, – дати Україні інструменти для виконання цієї роботи, а не вказувати їй, як це робити”, – пояснив він.

  • Внаслідок нічної атаки 13 вересня 2023 року на судноремонтному заводі імені Орджонікідзе у Севастополі було пошкоджено великий російський десантний корабель та підводний човен ВМС РФ.
  • Командувач Повітряних сил Олещук заявив, що удару по Севастополю завдала українська авіація, натякнув на Storm Shadow. Версію щодо Storm Shadow, посилаючись на власні джерела, “підтвердило” і британське видання Sky News.

Читайте також: 19 місяців потому. Три генерали Заходу – про Залужного, Герасимова, стратегію та сценарії

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *