В Одесі дозволили відпочивати біля моря: який пляж відкрили першим

В Одесі дозволили відпочивати біля моря: який пляж відкрили першим

В Одесі відкрили пляж "Калетон". Фото: ОВА

Влада Одеської області підписала спільний наказ із Командувачем оперативним стратегічним угрупованням військ “Одеса” про доступ людей до моря у визначених зонах.

Marketing Marathon

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+ 25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу. Забронювати участь

Про це повідомив голова ОВА Олег Кіпер.

Першою відкритою для відпочинку та купання стала зона пляжу “Калетон” в Одесі. Згодом список буде доповнюватися після проходження належних перевірок безпеки.

“Ми розраховуємо відкрити близько 20 пляжів в Одесі та районі, а також одну лагуну в Ізмаїльському районі”, – зазначили в адміністрації.

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

Водночас, доступ до морських зон буде обмежений у разі оголошення повітряної тривоги, виявлення підозрілих предметів або під час штормів вище 2 балів за шкалою Бофорта. У таких випадках перебування людей біля моря категорично заборонено.

Фото 2 — В Одесі дозволили відпочивати біля моря: який пляж відкрили першим

Відкриття зон для купання та оздоровлення стало можливим завдяки покращенню безпекової ситуації в регіоні. Влада закликає громадян дотримуватись усіх вимог та обмежень задля убезпечення відпочинку.

Мінна небезпека у Чорному морі

За словами Кіпера, комісії працюють над питанням ефективності встановлення в морі сіток для небезпечних вибухових предметів. Власники пляжів пропонують залучити людину, яка б спостерігала за наближенням до узбережжя мін.

Очільник Одеської ОВА наголошує, що міни дрейфують у морі, але військові їх одразу помічають, тому сітки наразі не використовують, оскільки триває вивчення ефективності подібного заходу безпеки.

“Було багато критики, що сітку вода рве, я розумію, і на зустрічі з бізнесом, один із власників пляжу сказав, що майже щотижня їх міняв і воно не дає ефекту. Ти сподіваєшся, що вона є, а її знизу вже вода порвала”,– наголосив Кіпер.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *