Наступ росіян на Харківську область – Росія перекидає війська з Херсонської області – новини України

Росія перекидає війська з Херсонської області у Харківську

© EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY Окупаційні війська поповнюють свої втрати.

Російські окупаційні війська перекидають деякі частини з Херсонської області на харківський напрямок, оскільки там зазнають значних втрат, інформує Центр національного спротиву.

Місцеві жителі повідомляють, що війська РФ відправляють операторів дронів у відрядження та наростили комплектування незаконного збройного формування – так званий “добровольчий батальйон імені Маргелова” для поповнення втрат.

Війська РФ погрожують чоловікам примусовою мобілізацією та агітують їх укладати контракт.

“Це є черговим злочином окупантів, які мобілізують місцеве населення на війну проти Батьківщини”, – йдеться в повідомленні.

Наступ росіян на харківському напрямку, який за досягнутими ворогом результатами й тінню не скидається на втрату Бахмута, Авдіївки, а тим більше Маріуполя чи Херсона, не кажучи вже про фактичну здачу на початку війни півдня України та величезних районів на півночі та сході, спричинив надзвичайно потужний резонанс і реакцію як із боку правоохоронних структур, так і в інформаційному просторі.  Генерал-майор ЗСУ, керівник ГО “Аналітичний центр вивчення і протидії гібридним загрозам” Сергій Савченко у статті “Харківський напрямок. Чому росіянам не вдалося реалізувати план наступу, а українцям — опанувати себе” розповів, наскільки така реакція відповідає масштабу та характеру події.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *