Ще дві золоті нагороди здобули українські спортсмени на Європейських іграх

Ярослава Магучіх

КИЇВ. 26 червня. УНН. За підсумком четвертого дня Європейських ігор-2023 збірна України здобула дві золоті, одну срібну та одну бронзову нагороди. Про це повідомляє УНН з посиланням на Мінмолодьспорту.

Зокрема, Ярослава Магучіх стала чемпіонкою у змаганнях зі стрибків у висоту з результатом 1 м 97 см.

На найвищу сходинку п’єдесталу Європейських ігор піднялися стрибуни у воду Олексій Середа та Кірілл Болюх у синхронних стрибках з 10-метрової вишки. Українці набрали 398.70 бала.

Срібними призерами у стрільбі з лука серед змішаних команд стали Анастасія Павлова та Іван Кожокарь.

Бронзову медаль здобув легкоатлет 19-річний Артур Фельфнер у метанні списа. Українець показав найкращий результат сезону в Європі серед атлетів до 23 років — 82.24 м.

За підсумком чотирьох днів ігор у медальному заліку Україна знаходиться на третьому місці з 22 медалями в активі – 11 золотих, 7 срібних та 4 бронзових.